Banery reklamowe

   Bannery reklamowe czyli reklamy wykonane na tworzywach winylowych, mogą być zadrukowywane, lub wyklejane specjalną elastyczną folią.

   Tkanina winylowa przy zastosowaniu odpowiedniego montażu jest bardzo trwała oraz łatwa do utrzymania w czystości. Jest również odporna na warunki atmosferyczne, dotego moze występować w dużych rozmiarach, a ewentualne zgrzewy (łączenie kolejnych pasów przy dużych formatach) są niemalże niezauważalne.

   Banery reklamowe występują również jako tzw. siatki to znaczy materiały przepuszczające powietrze często stosowane na elewacjach włącznie z zakryciem okien. Zaletą siatek jest ich mały ciężar, mniejszy opór powietrza (przy zastosowaniach na otwartych przestrzeniach.) oraz nie znaczne ograniczanie dopływu światła i widocznoiści np. z zasłonientych siatką okien. Minusem jest nieznacznie mniejsza wyrazistość wydruku niż przy typowym banerze.

Flagi

   Flagi przez nas oferowane, drukowane są na dzianinie poliestrowej, charakteryzującej się wysoką wytrzymałością, produkowanej dla potrzeb zewnętrznej reklamy wizualnej. Druk wykonywany jest wodnymi farbami ekologicznymi. Metoda utrwalania termicznego pozwala na utrzymanie flag w czystości, piorąc w temperaturze 30°C, bez zmian w kolorystyce i jakości druku oraz zabezpiecza przed zmianą barw pod wpływem czynników atmosferycznych. Flagi można prasować.

   Służymy radą w plastycznym opracowaniu flagi, czy to w temacie logo, kolorystyki, tekstu reklamowego czy też wielkości.

Przykłady: