Banery


Baner to najtańszy nośnik reklamowy. Banery są wygodne w montażu na różnego rodzaju konstrukcjach (ogrodzeniach, rusztowaniach, elewacjach budynków). Banery są także bardzo wygodne do transportu. Wystarczy je zwinąć w rulon, aby przenieść w inne miejsce. Banery wykonane są z grubej tkaniny poliestrowej powlekanej PCW (cerata, plandeka). Tkanina ta jest trudna do rozdarcia, charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zginanie, czy rozciąganie oraz działanie warunków atmosferycznych jest wodoodporna oraz odporna na promienie UV i zmianę temperatur.

Banery specjalistyczne na ogrodzenia i dwustronne

Banery z czarnym rdzeniem co zapobiega prześwitywaniu elementów za banerem takich jak plot. mogą być jedno- lub dwustronne. Banery jednostronne, znajdują zastosowanie jako nośnik reklamowy na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi. Banery dwustronne bardzo często montowane w pasażach handlowych, lub nad ulicami między budynkami, a także przy bannerach typu żagiel do zawieszania na słupach energetycznych. Klasyczne banery są wykonane z materiały litego, nie przepuszczającego wiatru, dlatego znajduje on zastosowanie w przykrywaniu ścian o powierzchni do 100 m².

Banery typy Siatka Mesh

Banery o powierzchni powyżej 100 m² wykonywane są z innego materiału: Siatki Mesh. Jest to ażurowy materiał tkaninowy wykonany z PCW. Struktura siatki składa się z wielu, regularnie rozmieszczonych otworków, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza i przenikanie światła. Materiał ten jest stosowany na elewacjach budynków i rusztowaniach. Jego zaletą jest mały ciężar, mniejszy opór powietrza oraz nieznaczne ograniczanie dopływu światła i widoczności. Ponad to siatka jest także odporna na warunki zewnętrzne, a jednocześnie zapewniająca nasycone kolory wydruku.

Banery odblaskowe

Wykonujemy także banery odblaskowe, które odbijają światło. W nocy dają taki efekt jak znaki drogowe, dzięki czemu banery są widoczne zarówno w dzień jak i w nocy.
Zapewniamy także Państwu pomoc w doborze techniki zamocowania oraz profesjonalny montaż banerów Koszalin.