[soliloquy slug=”oklejanie-reklama-samochodowa”]

oklejanie samochodów

Samochód to ruchomy nośnik reklamy. Oklejenie samochodów oraz pojazdów, to najlepszy sposób promocji produktów, a także marki firmy. Dzięki takiemu mobilnemu nośnikowi reklamy w każdym dniu, przekaz zapewne dotrze do dużej ilości osób.

oklejanie pojazdów – samochodów

Reklama-koszalin.pl  wykonuje wszelkie formy reklamy na samochodach oraz pojazdach. Począwszy od znaków wycinanych ploterowo z folii samoprzylepnej po wielkoformatowe nadruki pełnokolorowe z dowolną grafiką na każdego rodzaju dedykowanych foliach. Dodatkowo laminujemy wykonane przez nas wydruki laminatem w płynie lub stałym. Poanadto posiadamy wykwalifikową kadrę oklejajacą.

W ramach usługi oklejania pojazdów oferujemy:

Wzory cięte z folii samoprzylepnej pozwalają czytelnie i skutecznie oznakować każdy pojazd, samochód. Wykonujemy projekty dokładnie dopasowane do konkretnych modeli samochodów. Tę technikę najczęściej stosuje się przy wyklejaniu prostych danych teleadresowych, logo lub adresu internetowego na pojeździe. Oferujemy folie w wersji matowej i błyszczacej.

Wielkoformatowe wydruki solwentowe z kolei umożliwiają umieszczenie czytelnej reklamy na pojazdach o dużej powierzchni.

Naklejki magnetyczne na samochód mogą mieć dowolny rozmiar oraz kształt. Na naklejce można umieścić dowolną grafikę oraz dowolny tekst (np. logo, zdjęcie, hasło reklamowe, adres strony internetowej, numer telefonu lub inne informacje promujące Twoją firmę, produkt lub usługę.

Wykonujemy naklejki magnetyczne: z plików powierzonych przez Naszych Klientów, oraz przygotowuujemy profesjonalne projekty graficzne.

Naklejka wykonana jest na folii magnetycznej, dzięki czemu przylega do powierzchni metalowych samochodu. Folia magnetyczna nie jest na stałe naklejana na samochód. Można ją w każdej chwili z łatwością ściągnąć. Naklejka może być w łatwy i szybki sposób wielokrotnie ściągana i zakładana nie tracąc przy tym swoich właściwości. Nie powoduje ona zniszczeń lakieru samochodowego i nie odpada podczas jazdy. Dzięki temu istnieje możliwość używania jednej reklamy zamiennie na kliku pojazdach.

Nadruk wykonany jest metodą solwentową, zatem nadruk jest bardzo wytrzymały. Druk jakości fotograficzne.

Naklejki mogą być dodatkowo zalaminowane, co znacznie przedłuża trwałości wydruku, zwiększa odporność naklejki na blaknięcie kolorów, uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne: promieniowanie UV, woda, temperatura i zadrapania.

Drukujemy na różnego rodzaju foliach. Najczęściej wybierane przez Naszych Klientów folie to:

 

Folia Wylewana to bardzo wytrzymała biała folia samoprzylepna (matowa lub błyszcząca) z klejem kanalikowym. Jest to najnowocześniejsza folia przystosowana do oklejania samochodów. Dzięki swoim właściwościom idealnie dostosowuje się do nierówności karoserii, specjalny perforowany klej uniemożliwia tworzenie się pęcherzy. Folia stosowana gównie do oklejania samochodów z przetłaczaną karoserią.

Folia Magnetyczna to folia o podłożu magnesowym dzięki czemu przylega mocno do powierzchni metalowych samochodów i nie odpada podczas jazdy. Folia może być samodzielne, w łatwy i szybki sposób, wielokrotnie ściągana i zakładana bez uszkodzenia lakieru samochodowego. Folia magnetyczna to bardzo uniwersalne rozwiązanie, nie jest ona bowiem na stałe naklejana na samochód. Dzięki temu istnieje możliwość używania jednej naklejki zamiennie na różnych samochodach. Folie taką z powodzeniem można stosować jako reklamę na samochodach oraz innych powierzchniach metalowych.

Folia perforacyjna One Way Vision doskonale sprawdza się przy oklejaniu szyb, gdzie wymagany jest  prześwit światła i widoczność. Wydrukami z filii perforacyjnej można oklejać zarówno szyby samochodowe jak i okna w autobusach i witryny sklepowe.

Zewnętrzna strona zadruku folii staje się doskonałym nośnikiem reklamy, jednocześnie nie powoduje utraty widoczności od wewnątrz.